Het team

Adri van Montfoort

,

directeur

avm@dethuisbasis.nl
06 – 15041488

Andrea Godeke

,

teamleider Jeugdteam Montfoort

a.godeke@jeugdteammontfoort.nl
06 – 15 06 08 35

Anneke Verhoef

,

WMO-consulent Stadsteam Oudewater

a.verhoef@stadsteamoudewater.nl
06-433 68 422

Babette Hermsen

,

jeugdhulpverlener Jeugdteam Montfoort

b.hermsen@jeugdteammontfoort.nl
06 – 82921320

Fabienne Klinckhamers

,

jeugdhulpverlener Stadsteam Oudewater

f.klinckhamers@stadsteamoudewater.nl
06 – 34657623

Hermien Nijdam

,

maatschappelijk werkster Jeugdteam Montfoort

h.nijdam@jeugdteammontfoort.nl
06 – 15 05 86 43

Iris de Regt

,

jeugdhulpverlener Jeugdteam Montfoort

i.deregt@jeugdteammontfoort.nl
06 – 11 34 81 56

Julia Noordegraaf

,

jeugdhulpverlener Jeugdteam Montfoort

j.noordegraaf@jeugdteammontfoort.nl
06 – 13 94 74 09

Karin Faber

,

teammanager Stadsteam Oudewater

k.faber@stadsteamoudewater.nl
06-29493590

Leonie Foncke

,

jeugdhulpverlener Stadsteam Oudewater

l.foncke@stadsteamoudewater.nl
06-31789506

Manon Visser

,

front-office Stadsteam Oudewater

info@stadsteamoudewater.nl
0348 – 561 893

Petra van Dijk

,

jeugdhulpverlener, Stadsteam Oudewater

p.vandijk@stadsteamoudewater.nl
06 – 82331222

Rebecca Schroëder

,

Consulent Jeugd/WMO Stadsteam Oudewater

r.schroeder@stadsteamoudewater.nl
0348-561893

Remco Boink

,

sociaal werker WMO Stadsteam Oudewater

r.boink@stadsteamoudewater.nl
06-82317606

Tineke Snoek

,

front-office en WMO-consulent Stadsteam Oudewater

info@stadsteamoudewater.nl
0348 – 561 893

Wineke van Ravenstein

,

jeugdhulpverlener/ gedragsdeskundige

w.vanravenstein@jeugdteammontfoort.nl
06 – 12 66 69 87
talk-cloud

Hierbij vraag ik een oriënterend gesprek aan.

Vul alstublieft uw gegevens in en wij nemen contact met u op voor het plannen van een afspraak.