Het team

Afaf Sahraoui

,

Sociaal werker/WMO consulent en Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

A.Sahraoui@stadsteamoudewater.nl
06 – 51 63 02 70

Amy Veenhoff

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

A.Veenhoff@stadsteamoudewater.nl
06 – 82 33 12 22

Anneke Verhoef

,

WMO consulent Stadsteam Oudewater

a.verhoef@stadsteamoudewater.nl
06 – 43 36 84 22

Babette Hermsen

,

Jeugd- en gezinswerker Jeugdteam Montfoort

b.hermsen@jeugdteammontfoort.nl
06-82921320

Dick Eskes

,

Boekhouder Stichting De Thuisbasis Sociaal Werk

de@dethuisbasis.nl

Ellen van den Hoven

,

Jeugd- en gezinswerker Jeugdteam Montfoort

e.vandenhoven@jeugdteammontfoort.nl
06 – 11 34 81 56

Elly Katsma

,

Schuldhulpverlener

E.Katsma@stadsteamoudewater.nl
06 – 41 00 46 73

Fabienne Klinckhamers

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

f.klinckhamers@stadsteamoudewater.nl
06-34657623

Gaby Farla

,

Gedragsdeskundige Stadsteam Oudewater en Jeudgteam Montfoort

g.farla@dethuisbasis.nl
06 – 22 02 74 87

Gerdine Kok

,

Projectleider “Samen opvoeden & opgroeien in Oudewater en Montfoort”

oudewater@samenopvoedenenopgroeien.nl
06- 29 50 33 62

Hanneke Geurts

,

WMO consulent Stadsteam Oudewater

h.geurts@stadsteamoudewater.nl
06 – 25 40 58 26

Hermien Nijdam

,

Jeugd- en gezinswerker Jeugdteam Montfoort

h.nijdam@jeugdteammontfoort.nl
06–15058643

Iris van Leeuwen

,

Sociaal werker / WMO consulent Stadsteam Oudewater

i.vanleeuwen@stadsteamoudewater.nl
06 – 82 34 48 41

Joanneke Keus

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

j.keus@stadsteamoudewater.nl
06 – 82 68 18 30

Karin Faber

,

Teammanager Stadsteam Oudewater

k.faber@stadsteamoudewater.nl
06-29493590

Lianne Groot

,

Teammanager Jeugdteam Montfoort

l.groot@dethuisbasis.nl
06 – 51 66 21 59

Melissa van der Pol

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

m.vanderpol@stadsteamoudewater.nl
06 – 31 78 95 06

Oumaima Moussane

,

Jeugd- en gezinswerker Jeugdteam Montfoort

o.moussane@jeugdtteammontfoort.nl
06 – 27 21 24 89

Remco Boink

,

Sociaal werker / WMO consulent Stadsteam Oudewater

r.boink@stadsteamoudewater.nl
06-82317606

Rob Bilderbeek

,

Boekhouder Stichting De Thuisbasis Sociaal Werk

rb@dethuisbasis.nl

Samantha Bouazza – Burger

,

Office (HR) Manager Stichting De Thuisbasis Sociaal Werk

sb@dethuisbasis.nl
06 – 21 20 57 69

Shadi Akel

,

Sleutelpersoon Stadsteam Oudewater

s.akel@stadsteamoudewater.nl

Stef Kneepkens

,

Sociaal werker / WMO consulent Stadsteam Oudewater

s.kneepkens@stadsteamoudewater.nl
06-18 09 66 67

Tineke Snoek

,

WMO consulent Stadsteam Oudewater

info@stadsteamoudewater.nl
0348 – 56 18 93

Wineke van Ravenstein

,

Directeur

w.vanravenstein@dethuisbasis.nl
06 – 12 66 69 87