Het team

Adri van Montfoort

,

Directeur

avm@dethuisbasis.nl
06-15041488

Anneke Verhoef

,

WMO consulent Stadsteam Oudewater

a.verhoef@stadsteamoudewater.nl
06-43368422

Babette Hermsen

,

Jeugd- en gezinswerker Jeugdteam Montfoort

b.hermsen@jeugdteammontfoort.nl
06-82921320

Ellen van den Hoven

,

Jeugd- en gezinswerker Jeugdteam Montfoort

e.vandenhoven@jeugdteammontfoort.nl
06-11348156

Fabienne Klinckhamers

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

f.klinckhamers@stadsteamoudewater.nl
06-34657623

Hermien Nijdam

,

Jeugd- en gezinswerker Jeugdteam Montfoort

h.nijdam@jeugdteammontfoort.nl
06–15058643

Iris van Leeuwen

,

Sociaal werker / WMO consulent Stadsteam Oudewater

i.vanleeuwen@stadsteamoudewater.nl
06-82344841

Joanneke Keus

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

j.keus@stadsteamoudewater.nl
06-82681830

Julia Noordegraaf

,

Jeugd- en gezinswerker Jeugdteam Montfoort

j.noordegraaf@jeugdteammontfoort.nl
06–13947409

Karin Faber

,

Teammanager Stadsteam Oudewater

k.faber@stadsteamoudewater.nl
06-29493590

Lianne Groot

,

Teammanager Jeugdteam Montfoort

l.groot@dethuisbasis.nl
06-51662159

Marjoleine Baas

,

Sociaal werker / WMO consulent Stadsteam Oudewater

m.baas@stadsteamoudewater.nl
06-51630270

Melissa van der Pol

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

m.vanderpol@stadsteamoudewater.nl
06-31789506

Petra van Dijk

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

p.vandijk@stadsteamoudewater.nl
06-82331222

Remco Boink

,

Sociaal werker / WMO consulent Stadsteam Oudewater

r.boink@stadsteamoudewater.nl
06-82317606

Samantha Bouazza – Burger

,

Office (HR) Manager Stichting De Thuisbasis Sociaal Werk

sb@dethuisbasis.nl
06-15204665

Tineke Snoek

,

Office Manager / WMO consulent Stadsteam Oudewater

info@stadsteamoudewater.nl
0348 – 561 893

Wineke van Ravenstein

,

Gedragsdeskundige Jeugdteam Montfoort / Stadsteam Oudewater

w.vanravenstein@dethuisbasis.nl
06 – 12 66 69 87